Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Zarafet ve güzelliğin ta kendisi olan mücevherler kombin içinde olmazsa olmazlardan bir parça oldu hep. Yüz hatlarının güzelliğini simgeleyen küpeler, boynun güzelliğini vurgulayan kolyeler, ellerin narin parmaklarına zarafeti ile ışık veren yüzükler. Hepsi de özenle seçilmesi gereken aksesuarlardır. Alışveriş yaparken bir çoğumuz aksesuar kısmını es geçiyoruz. Fakat bu durum şık olmamızı bir adım geriye doğru ilerletiyor. Bizde aksesuarların şık olmadaki önemini siz takipçilerimiz için aksesuar kombin örnekleri vererek açıklamaya, göstermeye çalıştık.

Evli ve bekar kadınlar için yüzük takmak çok farklı olabilir. Yüzük kullanımı konusunda pek çok soru var. Evlilik yüzüğü takarken bir yandan da farklı bir yüzük takılır mı? Tek taş yüzük hangi parmağa takılır? Ya da açık saç modeline hangi tür küpe takılır. Topuza hangi tür küpe takılır? Gibi… Biz bu günlük bir kaç örnek ile sorularınızın hepsine olmasa da bir kısmına cevap bulmaya çalışacağız. Şık olmanın küçük sırlarını keşfetmek için; kolye, küpe ve yüzük kullanımı hakkında bilgi edinmek şart. Tabi ki tarzınızı tamamlayacak takıları bulmak yani doğru takı kombini yapmak ta önemli.   İşte size kolye, küpe ve yüzük kullanım şekli hakkında bir kaç kışlık aksesuar kombin örneği.
Aksesuar Kombin – Küpe ve Yüzük

Küpe kullanım şekli şık olmanın yanında küpe kullanımının rahatlığı açısından da çok önemli. Vücudumuzun en çok hareket eden parçalarından biri de baştır. üstelik saçlarımız ve küpelerimiz uyum içinde olmazsa hem rahatsız edici bir durum içinde kalır hem de şık olma amacımızdan ödün vermiş oluruz. Yarattığımız kombinde küpenin yeri ve önemi saç modelimize göre değişir. Eğer toplu saçlar ya da kısa saçlar kullanıyorsanız küpe sizi kurtarıcı bir aksesuar olabilir. Dikkat çeken şık bir küpe her zaman kombinde sevimli durur. Ama saçlarınızı salık bırakacaksanız kulaklarınız genellikle kapalı kalacaksa küpe takmasanız bile olur.

Günlük takı olarak küpe kullanımı hala popüler. Uzun ve ağır sarkan küpelere nazaran daha parıltılı ve hafif küpeler tercih ediliyor. Pırlantalı, kübik zirkon veya kaliteli kristal taşlarla bezenmiş küpeler sizlere ayrı bir parıltı katacaktır.

2017 Küpe Modası

Bu sene çoklu küpeler, tek taş küpeler, manşet küpeler, simetrik şekilli taş süslemeli ve sallantılı küpeler moda olacak. İşte size bu senenin en çok tercih edilen küpeleri.

Aksesuar kombin 2017 küpe modası, Aksesuar-kombin-2017-küpe-modası geçen senenin en çok satan küpeleri AKSESUAR KOMBİN Saç şekline göre küpe kullanımı

Dizi Modası ve 2017 Çanta Modelleri

 

Aksesuar kombin 2017 küpe modası

Aksesuar-kombin-2017-küpe-modası geçen senenin en çok satan küpeleri

2018 Sokak Modası ve En İyi Kombin Örnekleri

AKSESUAR-KOMBİN-Saç-şekline-göre-küpe-kullanımı 1AKSESUAR KOMBİN Saç şekline göre küpe kullanımı

Yüzük Modası

Bu seneye midi yüzükler damgasını vuracak. 2017 Midi yüzük modelleri parmak boğumlarına takılan, farklı büyüklükteki ve tasarımdaki takılar bu sene her yerde karşınıza çıkacak. Özellikle genç kızların yoğun ilgisini çeken midi yüzük modelleri; İnce, kibar tasarımları ile dikkat çekmektedir.  Midi yüzüklerin en çok alyansı andıran ve üzerinde farklı semboller bulunan tasarımları tercih edilecek gibi duruyor. Yüzük kombini yaparken seçeceğiniz yüzük genellikle giyim tarzına göre seçilir. Yüzüğe en yakın konumda yer alan bilezik ve bileklikler yüzüğe uygun olmalı. İşte birkaç yüzük kombin örneği.

2017/2018 Sonbahar-Kış Moda Trendleri

midi yüzük modelleri midi yüzük modelleritaşlı yüzük modelleri

 

aksesuar-kombin-2017-yüzük-modelleri

Kolye Kombin Örnekleri – Aksesuar Kombin

Giyim tarzını en çok ilgilendiren takı kolyedir. kıyafetlerin rengi yaka şekli kombin sahibinin boyun ölçüleri vs kolye tercihinde çok etkilidir. Mesela bu sene kıyafetlerin üzerine kalın gerdanlık takılar çok moda. 2017 kolye modası şu şekilde İkili kanat kılıç kolyeler, İnce yassı zincir kolyeler, üst üste takılan kolyeler, deri parçalarından yapılan kolyeler….

işte size kolye kombin örnekleri.

 

Hayvan figürlü taşlı kolye kombini

Hayvan figürlü kolye kombini

gerdanlık kolye kombini

gerdanlık kolye kombini

aksesuar kombin sonsuzluk kolye modelleri

sonsuzluk kolye modelleri

Trend Markalardan Trend Kışlık Kombinler

aksesuar kombin kolye kombinleri

aksesuar kombin kolye kombinleri

aksesuar kombin kolye kombinleri

aksesuar kombin kolye kombinleri lacivert

kazak kolye kombini

kazak kolye kombini

Kot gömlek kolye kombin

Kot gömlek kolye kombin

Siyah kazak kolye kombin

Siyah kazak kolye kombin

adminAksesuar2017 Küpe Modası,AKSESUAR KOMBİN Saç şekline göre küpe kullanımı,Kolye kombin,midi yüzük modelleri,takı kombini,yüzük kullanım şekli
Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin Zarafet ve güzelliğin ta kendisi olan mücevherler kombin içinde olmazsa olmazlardan bir parça oldu hep. Yüz hatlarının güzelliğini simgeleyen küpeler, boynun güzelliğini vurgulayan kolyeler, ellerin narin parmaklarına zarafeti ile ışık veren yüzükler. Hepsi de özenle seçilmesi gereken aksesuarlardır. Alışveriş yaparken bir çoğumuz aksesuar kısmını es geçiyoruz. Fakat...