Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

0.07 Karat Tektaş Pırlanta Yüzük Pırlanta Yüzük modelleriMinik bir halka üzerine dizilmiş küçücük taşlar… Üzerine çok nadide anlamlar yüklenmiş minik ama dev güçlere sahip yüzükler…  Hayatımızın kalan kısmını en güzel yıllarını sevdiğimiz ile birleştirirken aslında aşık olduğumuz kişiye söz vermek için taktığımız, hayatımızı bir başkası ile birleştirdiğimizi herkese bağıran şık aksesuarlar, yüzükler…  derken  Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri bu yazıda sizler için sıralandı. Bakalım hangi markanın yüzüğünü beğeneceksiniz.

Giyim Tarzına Göre Aksesuar Kombin

Öncelikle evlilik yüzüğü ve nişan yüzüğü nasıl takılır kısaca bahsedelim.  Yüzükler bazen medeni halinizi gösterir bazen de ruhsal dünyanızı. Bu arada nişan yüzüğü, evlilik yüzüğünün dışında serçe parmağa ve işaret parmağına takıldığını biliyor muydunuz!   Nişanlıyken Nişan yüzüğü sağ ele takılır. Nikah masasında imzalar atıldıktan sonra yüzük sol elin parmağına takılır.

İşte Pırlanta Yüzük Modelleri, Marka ve Fiyatları

Gelelim yılın en trend pırlanta yüzük modellerine, işte 2018 Pırlanta Yüzük modelleri ve fiyatları.

 Tektaş Pırlanta Yüzükleri

Markalar ve fiyatlar :Emel Diamont 421 TL.

Tektaş yüzükler derken bir de tria Yüzükler var. Son derece narin görünüme sahip bu yüzükler 5 taş yüzüğe göre kullanımının daha kolay olduğunu düşünseler de ama ne hikmetse daha çok 5 taş yüzük satın alınmıştır.

 Latince’de 3 rakamını ifade eden tria kelimesinden adını alan tria yüzüklerin anlamı sevginin dünü, bugünü ve yarınının simgesi anlamındadır. Başka bir deyişle trianın anlamı; “Dün, bugün ve yarın seninleyim!” demektir. bu yüzük aynı zamanda ölümsüz bir aşkı sembolize etmektedir.

Ufak Tefek Cinayetler Son Bölüm Kıyafetleri

Tria, 5 taş, 7 taş Pırlanta Yüzük Modelleri

Yılbaşı Gecesinde Giyilebilecek 10 Şık Kombin

 

http://kadinintrendi.com/wp-content/uploads/2017/12/Altınbaş-Tamtur-pırlanta-yüzük-modeli-fiyatı-21.000-Tl.jpghttp://kadinintrendi.com/wp-content/uploads/2017/12/Altınbaş-Tamtur-pırlanta-yüzük-modeli-fiyatı-21.000-Tl-150x150.jpgadminAksesuarModaAltınbaş Tamtur pırlanta yüzük modeli,evlilik yüzükleri,hangi yüzük,pırlanta yüzük,Tam Tur yüzükler,tek taş yüzük,Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri,Tria Pırlanta Yüzük Modelleri,yüzük modelleri
Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri Minik bir halka üzerine dizilmiş küçücük taşlar... Üzerine çok nadide anlamlar yüklenmiş minik ama dev güçlere sahip yüzükler...  Hayatımızın kalan kısmını en güzel yıllarını sevdiğimiz ile birleştirirken aslında aşık olduğumuz kişiye söz vermek için taktığımız, hayatımızı bir başkası ile birleştirdiğimizi herkese bağıran şık aksesuarlar,...