Bu Şehir Arkandan Gelecek 6 Bölüm Kıyafetleri

Bu şehir Arkandan Gelecek her hafta izleyici kitlesini arttırmaya devam ediyor. Biz de dizinin takipçilerinin meraklarını gidermek için bu yazıyı hazırladık. Bu Şehir Arkandan Gelecek 6 Bölüm Kıyafetleri Adlı yazımızda dizide kullanılan giysi ve aksesuarların markaları bulunmaktadır. Derin’in giydiği kabanlar, Aslı’nın takıları, Ali’nin giydiği kabanlar ve benzeri kıyafet ve Aksesuarların markalarını öğrenmek için aşağıdaki albümü inceleyiniz.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6 Bölüm Kıyafetleri Albümü

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde giyilen ve kullanılanlar arasında sponsorları açıklanan ürünler albümde belirtilmiştir. Ürünler hakkında detaylı bilgi için albümün altındaki listeye göz atınız.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Tüm Bölümler

Albüm Detayı/ Dizi Kıyafetlerinin Sponsorları

Kerem Bursin’in canlandırdığı Ali karakterinin giydiği siyah kaban Mudo’dan.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin’in yüzüğü ve küpeleri Lotus Diamonds.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 6. Bölüm Dizi Kıyafetleri Derin’in omuzları açık siyah triko kazağının markası Ekol’de On Fasion.

Derin’in melek şekilli kolyesi Lotus Diamonds.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin’in Püsküllü Çantası Brad Ford marka.

Derin’in giydiği kolları beyaz şeritli taba kaban Suud İstanbul markadır.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kıyafetleri,

Bu Şehir Arkandan Gelecek Aslı Kıyafetleri

Kerem Bursin Kıyafetleri,

Leyla Lydia Tuğutlu Kıyafetleri,

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali ve Derin Giysileri,

Bu Şehir Arkandan Gelecek Güneş Gözlüğü,

BŞAG Aslı Kıyafetleri,

adminBu Şehir Arkandan GeleecekDizi KıyafetleriBŞAG Aslı kıyafetleri,Bu Şehir Arkandan Gelecek 6 Bölüm Kıyafetleri,Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali ve Derin Giysileri,Bu Şehir Arkandan Gelecek Aslı Kıyafetleri Kerem Bursin Kıyafetleri,Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin Kıyafetleri,Bu Şehir Arkandan Gelecek Güneş Gözlüğü,Leyla Lydia Tuğutlu kıyafetleri
Bu Şehir Arkandan Gelecek 6 Bölüm Kıyafetleri Bu şehir Arkandan Gelecek her hafta izleyici kitlesini arttırmaya devam ediyor. Biz de dizinin takipçilerinin meraklarını gidermek için bu yazıyı hazırladık. Bu Şehir Arkandan Gelecek 6 Bölüm Kıyafetleri Adlı yazımızda dizide kullanılan giysi ve aksesuarların markaları bulunmaktadır. Derin'in giydiği kabanlar, Aslı'nın takıları, Ali'nin...