Gülizar Kıyafetleri 2. Bölüm

Gülizar’ın 2. bölümde giydiği kıyafetler ve diğer karakterlerin giydikleri hepsi Gülizar Kıyafetleri 2. Bölüm adlı yazımız ile; Gülizar Kıyafetleri, Suzan Dizi Kıyafetleri, Mine Dizi Kıyafetleri, Teksoy Dizi Kıyafetleri başlıkları ile karakterlerin giydikleri her hafta web sitemizde yayınlanmaya devam edecek.

Kanal denin sempatik ve dram dizisi Gülizar 2. bölümü ile Güzlizar’ın acıklı hikayesini açıklamaya devam ediyor. Anlaşılan bu dizi her hafta takipçilerini kendine daha çok bağlamaya devam edecek. Gülizar, Suzan ve Mine’nin giyim tarzlarını ve dizi sponsorları nı sizler için araştırıyoruz. bu nedenle bizi takip etmeye devam edin.

Gülizar Kıyafetleri 1. Bölüm için tıklayın.

Diğer dizilerin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ.

Gülizar Kıyafetleri 2. Bölüm Foto Albümü

Gülizar Kıyafetleri Sponsor Listesi

Berk Cankat / Murat Kıyafetleri

  1. Murat’ın giydiği kahve rengi kaban Avva Marka.
  2. Gülizar dizisinin 2. bölümünde Murat’ın giydiği omuz kısmı desenli lacivert triko hırka Brango sponsorluğundadır.
  3. ikinci bölümde Gülizar’ın kombinlediği haki mont, pembe kazak,  yırtık jean,Gülizar’ın pembe gözlükleri ve Taba çantası çok beğenildi.  Hepsinin markaları açıklanacak.
  4.  Murat karakterinin 2. bölümde giydiği kürk yaka kahve rengi kaban markası AVVA. Murat’ın  yandan cepli haki pantolon ( kanvas Pantolon) ve Murat taba deri botların markası açıklanacak.
  5. Zayıf Gösteren Giyim Tüyoları
Farah Zeynep Abdullah / Gülizar Kıyafetleri

Gülizar yırtık jean pantolon
Gülizar’ın siyah bluzu Sinutshirt marka.
Gülizar ceket
Gülizar’ın kahve rengi deri botları I Love Shoes marka.
Gülizar’ın taba rengi deri ceketi ve kombini hangi marka?

Gülizar’ın 2. bölümde giydiği tarçın rengi trençkot Desa marka.
Gülizar’ın giydiği beyaz tişört Sinutshirt marka.
Gülizar’ın dizide taktığı kolyenin markası Komnata Jewelery.
Gülizar el takısı şahmeran nereden?  Arasştırılıyor.

Yılın En Trend Pırlanta Yüzük Modelleri

Gülizar pembe gözlük Bee Pr Branding sponsorluğunda.

http://kadinintrendi.com/wp-content/uploads/2018/02/Gülizar-dizi-kıyafetleri-Gülizarın-giydiği-çiçek-işlemeli-keçe-kabanın-markası-Cadde-84Boutique.jpghttp://kadinintrendi.com/wp-content/uploads/2018/02/Gülizar-dizi-kıyafetleri-Gülizarın-giydiği-çiçek-işlemeli-keçe-kabanın-markası-Cadde-84Boutique-150x150.jpgadminDizi KıyafetleriBerk Cankat / Murat Kıyafetleri,Berk Cankat sponsorları,Farah Zeynep Abdullah / Gülizar Kıyafetleri,Gülizar Dizi Kıyafetleri 2. Bölüm,Gülizar Kıyafetleri,Gülizar'ın giydiği,Murat kıyafetleri,Muratın giydiği
Gülizar Kıyafetleri 2. Bölüm Gülizar'ın 2. bölümde giydiği kıyafetler ve diğer karakterlerin giydikleri hepsi Gülizar Kıyafetleri 2. Bölüm adlı yazımız ile; Gülizar Kıyafetleri, Suzan Dizi Kıyafetleri, Mine Dizi Kıyafetleri, Teksoy Dizi Kıyafetleri başlıkları ile karakterlerin giydikleri her hafta web sitemizde yayınlanmaya devam edecek. Kanal denin sempatik ve dram dizisi Gülizar 2....