İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geçen bölümden ve fragmanlardan da gördüğümüz gibi İçerde dizisinin güzel karakteri Melek vuruldu ve ölecek. Melek’in ölümü dengeleri çok değiştirecek. Mert ifşa olacak ama nasıl? Bu konuda tahminler çok. Bu akşam her şey ortaya çıkacak. Melek’i kim vurdu? Mert’i kim ele verdi? Sarp kardeşinin Mert olduğunu anlayacak mı? Hepsi bu akşam Show Tv ekranlarında.  Gelelim İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve aksesuarlarının yer aldığı albüme. Albümde paylaşılan kıyafet ve aksesuarların markaları öğrenildikçe fotoğraf alt yazılarına marka bilgileri eklenecektir. Herkese iyi seyirler.

İçerde Dizisinin tüm bölümlerinin kıyafetlerini incelemek için TIKLAYINIZ…

İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri Albümü

İçerde Dizi Sponsorları Listesi

İçerde 31. bölüm Aras Bulut İynemli siyah mont nereden?

İçerde Alyanak Hasan güneş gözlüğü hangi marka?

Melek vurulduğu sahnede giydiği beyaz ceket, turuncu bluz, jean pantolon ve mavi topuklu ayakkabılarından oluşan kombini çok beğenildi.

İlginizi Çekecek Diğer Başlıklar

İstanbullu Gelin 8. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 8. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Cesur ve Güzel 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kara Sevda 65. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İşte Benim Stilim Öykü Serter Kombinleri Hangi Marka?

adminDizi Kıyafetleriİçerdeİçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri,İçerde Alyanak Gözlük,İçerde Yeşim elbise
İçerde 31. Bölüm Dizi Kıyafetleri Geçen bölümden ve fragmanlardan da gördüğümüz gibi İçerde dizisinin güzel karakteri Melek vuruldu ve ölecek. Melek'in ölümü dengeleri çok değiştirecek. Mert ifşa olacak ama nasıl? Bu konuda tahminler çok. Bu akşam her şey ortaya çıkacak. Melek'i kim vurdu? Mert'i kim ele verdi? Sarp kardeşinin Mert olduğunu...