Kalp Atışı 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Kalp Atışı’nda bu hafta neler mi oldu: Eylül ve Ali Asaf arasındaki karşı konulamaz çekim, onları izleyen Oğuz ve Selim’in canını sıkmaktadır. Oğuz’un bu tedirginliğini fark eden Bahar, Eylül ve Ali Asaf’ın arasını bozmak için bu sefer de bu kozu oynamayı dener. Kalp Atışı 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri yazımızda Kalp Atışı karakterlerinden Ali ve Eylül’ün kıyafetlerini ve markalarını merak ediyorsanız sayfamızı mutlaka inceleyin. Kalp Atışı 3. bölümde kullanılan kıyafetlerin görselleri ve markaları bulundukça eklenecektir. Bizi takip etmeye devam edin. İşte Kalp Atışı Dizi Sponsorları.

Kalp Atışı Dizisinin ve diğer dizilerin tüm bölümlerinin kıyafetlerini Dizi Kıyafetleri kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Kalp Atışı tüm bölümlerin kıyafetleri ve markalarını öğrenmek için TIKLAYINIZ….

Kalp Atışı 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri Listesi

Kalp Atışı 3. bölümde Ali Asaf’ın giydiği siyah çizgili kahve rengi bomber ceketin markası Zara.

Ali Asaf bomber ceket Zara marka.

Kalp Atışı 3. bölüm  Kıyafetleri Esma’nın giydiği mavi çiçekli elbisenin markası Koton.

Kalp Atışı 3. bölüm Dizi Kıyafetleri Esma'nın giydiği mavi çiçekli elbisenin markası Koton.

Esma mavi elbise markası Koton.

2017 Abiye Elbise Modelleri

adminDizi KıyafetleriKalp AtışıKalp Atışı 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri,Kalp Atışı Dizi Sponsorları
Kalp Atışı 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri Show Tv ekranlarının yeni dizisi Kalp Atışı'nda bu hafta neler mi oldu: Eylül ve Ali Asaf arasındaki karşı konulamaz çekim, onları izleyen Oğuz ve Selim’in canını sıkmaktadır. Oğuz’un bu tedirginliğini fark eden Bahar, Eylül ve Ali Asaf’ın arasını bozmak için bu sefer de bu...