Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı dizisinin her bölümünde giyilen kıyafetleri her hafta web sitemizde yayınlanmaktadır. Fakat daha önce dizinin bazı kıyafetlerinin markalarını bulamamıştık. Bu yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinin eski bölümlerinden bulunamayan kıyafetlerini Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri adlı yazımızla bir arda sizlerle paylaşmak istedik.

Ufak Tefek Cinayetler tüm Bölümlerin Dizi Kıyafetleri Dizi Sponsorları

Ufak Tefek Cinayetler Oya Kıyafetleri

Sade giyim tarzı ile melekler gibi takılan Oya yine sade bir takı seçmiş. Kendini tamamlamış bir karakteri canlandıran Gökçe Bahadır, bu rolün hakkını en güzel şekilde veriyor. Yüzündeki bu ılımlı görüntü roli ile ödeşmesini sağlamış. Sizde Oya karakteri gibi nefretten uzak, iyilik timsali bir karaktere sahipseniz giyim tarzınız kesinlikle Oya’nın giyim tarzı ile uyuşmalı. Tabi ki herkes kendi gibi giyinmeli.

Tefek Cinayetler Oya yıldız küpeler nereden?

Oya’nın küpeleri Bendis Takı.

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in giydiği siyah deri ceket ve siyah deri etek nereden?

Oya’nın taktığı gri çanta markası Rossea.

K5 Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.

K6 Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.
K6 Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Gözlüğün markası Tom Fort.

Serhan karakterinin canlandıran Mert Fırat’ın güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Serhan karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası  Tom Fort. 

Ufak Tefek Cinayetler Burcu’nun güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Markası Vedi Vero.  Pelin karakterinin gözlükleri Tom Fort marka.

Makyaj Hileleri ile Evde Makyaj 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in güneş gözlükleri Turkuaz Optikten. Pelin karakterinin gözlükleri Tom Fort marka.
Oya karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası  İtalia İn Dependent

Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in siyah deri eteğinin markası Berrin İstanbul.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin diğer bölümlerinde kullanılan giysiler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Ufak Tefek Cinayetler   tıklayınız.

Oya yine griler içinde. Bu giyim tarzı çok iyi ama; bu soft renkleri aslında küçük canlı renklerden oluşan bir  aksesuarla kullanmanızı tavsiye ederim.

Oya gri kaban Forewer Nev marka.

Oya kürk yaka lacivert palto Vekem marka.

Ufak Tefek Cinayetler  Oya gri kaban Forever New marka. Oya’nın giydiği açık gri kabanın fiyatı 549 TL.

UfakTefekCinayetler dizisinde Arzu’nun giydiği eflatun triko kazak Mark&Spencer marka. 

Ufak Tefek Cinayetler Oya’nın küçük gri kol çantasının markası Maere Design-İstanbul.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin şeytanı Merve bu sefer de siyah bir tulumla içindeki karartıyı göstermiş. Merve’nin giydiği bu siyah Tulumun markası ADL.

Merve  karakterinin gözlükleri Turkuaz Optik sponsorluğundadır. Gözlüğün markası DsQuaret2 Ufak Tefek Cinayetler Arzu sarı kazak Arzu’nun kızı Nilay siyah bluz kot şort.

Ufak Tefek Cinayetler Arzu sarı kazak Arzu’nun kızı Nilay siyah bluz kot şort.

 

http://kadinintrendi.com/wp-content/uploads/2018/01/K12-Ufak-Tefek-Cinayetler-Oyanın-küçük-gri-kol-çantasının-markası-Maere-Design-İstanbul-marka.jpghttp://kadinintrendi.com/wp-content/uploads/2018/01/K12-Ufak-Tefek-Cinayetler-Oyanın-küçük-gri-kol-çantasının-markası-Maere-Design-İstanbul-marka-150x150.jpgadminDizi KıyafetleriUfak Tefek Cinayetlergiyim tarzı,Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri
Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri Star Tv ekranlarında yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler adlı dizisinin her bölümünde giyilen kıyafetleri her hafta web sitemizde yayınlanmaktadır. Fakat daha önce dizinin bazı kıyafetlerinin markalarını bulamamıştık. Bu yazımızda Ufak Tefek Cinayetler dizisinin eski bölümlerinden bulunamayan kıyafetlerini Ufak Tefek Cinayetler Kıyafetleri adlı yazımızla bir arda sizlerle paylaşmak istedik. Ufak...