İstanbullu Gelin 6. Bölüm Sponsorları

İstanbullu Gelin 6. Bölüm Sponsorları

İstanbullu Gelin 6. Bölüm Sponsorları

İstanbullu Gelin 6. Bölüm Sponsorları İstanbullu Gelin her geçen gün daha çok izleyiciye erişerek reyting puanlarını arttırıyor. Cuma akşamlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisinde bu hafta güzel bir haber var. Süreyya Boranlar soyunun devamını getirecek bebeği doğuracak. Bu da ona güç verecek. Hamile olduğunu öğrenen Süreyya’nın kayın validesine karşı tutumu da değişti Süreyya, Esma Sultan’a savaş açtı bakalım savaşı kim kazanacak. Bu arada İstanbullu gelin’in en şık kadın karakteri kesinlikle İpek karakteri. Daha sonra da İstanbullu gelin Süreyya’nın arkadaşı Dilara. Süreyya ise şimdilik salaş takılıyor. Dizinin diğer bölümlerinde Süreyya tarzını değiştirecek mi bilmiyoruz. Ama İstanbullu gelin 6. bölümde hangi markalardan hangi kombinler giyilmiş göreceğiz.

İstanbullu Gelin dizi sponsorlarının tamamını görmek için TIKLAYINIZ… 

İstanbullu Gelin Süreyya pudra pliseli etek markası Ekol.

İstanbullu Gelin Süreyya Hanım’ın yatak odası Villa Pamir markaları ile dekore edildi.

Süreyya kolye markası açıklanacak ve siyah kaban R.Cut’dan Süreyya siyah kazak markası Batik.

İstanbullu Gelin Murat karakterinin yatak odası Venge Home markaları ile dekore edildi.

İstanbullu Gelin Boranların Konağında misafirleri ağırladıkları salon mobilyaları Villa Pamir markadır. halı ve aydınlatma ürünleri ise Selvi Halı Ürünleridir.

Kombin Yapma Teknikleri

İstanbullu Gelin Faruk ve Süreyya yatak odası nevresim takımları ve yatak örtüsü Karaca Home marka. Halı Selvi Halı markadır.

İlginizi Çekecek Diğer Başlıklar.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 13 Bölüm Kıyafetleri 

İçerde 28 Bölüm Kıyafetleri

Cesur ve Güzel Sponsorları 20. Bölüm

adminDizi Kıyafetleriİstanbullu Gelinİstanbullu Gelin Boranların Konağı,İstanbullu Gelin Murat karakterinin yatak odası
İstanbullu Gelin 6. Bölüm Sponsorları İstanbullu Gelin 6. Bölüm Sponsorları İstanbullu Gelin her geçen gün daha çok izleyiciye erişerek reyting puanlarını arttırıyor. Cuma akşamlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisinde bu hafta güzel bir haber var. Süreyya Boranlar soyunun devamını getirecek bebeği doğuracak. Bu da ona güç verecek. Hamile olduğunu öğrenen Süreyya'nın...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir