işte benim stilim gelinlik kombini

İşte Benim Stilim Gelinlik Kombinleri

İşte benim stilimde bu hafta kim elendi? İşte Benim Stilim gelinlik kombinleri fotoğrafları. İşte Benim Stilim’de elenen yarışmacılar kimlerdir? İşte Benim Stilim’de para ödülünü kim aldı? En çok beğenilen gelinlik kombini hangi yarışmacının oldu. tüm soruların cevabı bu yazımızda yazıyı okumaya devam edin.

Tv8 ekranlarında yayınlanan moda yarışması İşte Benim Stilim programı gündüz kuşağının rekorlar kıran yarışması oldu. Moda düşkünlerini ekran başına kilitleyen yarışmada bu hafta 2 kişi birden elendi. İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi diye merak ediyorsanız çok şaşıracaksınız. Geçen hafta yarışmadan Günay Hançer elenmişti bu hafta ise İşte Benim Stilim’de para ödülünü Gülşah Yılmaz roman gelini konsepti ile aldı?

Gülşah Yılmaz roman gelini

Gülşah Yılmaz roman gelini Gülşah Yılmaz

İşte Benim Stilim yarışmasında bu hafta iki kişi elendi. Elenen isimler ise Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal oldu. Bu isimlerin elenmesi ve Nihal Candan’ın yarı finale kalması herkesi şaşırttı. elenen isimler daha önce birincilik alan isimlerdi. Her neyse sonuç olarak finale kalan yarışmacılar: Ayşegül Balcı, Nihal Candan, Ayşegül Doğan, Gülşah Yılmaz, Çiğdem çelik ve Özden Cerrahoğlu.

Bu arada İşte Benim Stilim bittikten sonra İşte Benim Stilim Ünlüler başlayacak. bence bu yarışma heyecanını arttıracak bir durum. Bakalım hangi ünlüler yarışacak. İşte Benim Stilim Ünlüler hakkında merak edilen çok şey var.

İşte Benim Stilim Gelinlik Fotoğrafları

Gülşah Yılmaz’ın Gelinliği zaten yukarıda var.işte benim stilim gelinlik kombini

işte benim stilim gelinlik kombini Dilara Yaşar

işte benim stilim gelinlik kombini

işte benim stilim gelinlik kombini Berrak Deniz

Ayshan Ojaghverdiyeva işte benim stilim

Ayshan Ojaghverdiyeva gelinliği İşte Benim Stilim

İlgileneceğiniz diğer başlıklar.

Hangi Aksesuar Hangi Kombin İçindir?

En Çok Pinlenen 20 Sevimli Kombin

Giyim Tarzları ve Özgün Olmak

adminModaİşte Benim Stilim Kombinleri
İşte Benim Stilim Gelinlik Kombinleri İşte benim stilimde bu hafta kim elendi? İşte Benim Stilim gelinlik kombinleri fotoğrafları. İşte Benim Stilim'de elenen yarışmacılar kimlerdir? İşte Benim Stilim'de para ödülünü kim aldı? En çok beğenilen gelinlik kombini hangi yarışmacının oldu. tüm soruların cevabı bu yazımızda yazıyı okumaya devam edin. Tv8 ekranlarında yayınlanan moda yarışması İşte...